Eda Taşpınar
Merhaba

Modayla hep iç içe oldum. Bu hem tutkumdan hem de eğitimimden kaynaklanıyordu kuşkusuz. Moda dediğimde aklınıza sadece kıyafet gelmesin, aksesuardan, spor kıyafetlerine, güneş yağına kadar tutkuyla bağlı olduğum herşey benim için moda...

edataspinar.com'da spor, kişisel bakım, aksesuar ve kendi stilime uygun bulduğum, geliştirdiğim ve kullandığım ürünleri, tavsiyeleri ve benim için moda olan herşeyi sizlerler paylaşıyor olacağım. Umarım siz de seversiniz ve tutkuyla bağlanırsınız.

Eda Taşpınar, Boca Ratenda'nın ardından Robert Koleji'nde eğitimine devam etti. Ardından London College of Fashion ve Central School of St.Martins'de moda eğitimi aldı. Bu sırada şapka ve ayakkabı tasarımı, styling konularında çalışmalarını sürdürmeye devam etti, moda fotoğrafçılığı ile ilgilendi. Özel siparişlerle yurt dışına tasarladığı ayakkabılar ile tasarım dilini insanlarla buluşturdu ve olduça beğenilerek başarılı oldu. Dünyaca ünlü pek çok markada ve önemli defilelerde çalışan Taşpınar, moda ve tasarım dünyasının sadece görünen yüzü hakkında değil sahne arkası konusunda da oldukça tecrübe sahibi oldu. Türkiye'de pek çok önemli markaya özel aksesuar ve giyim koleksiyonları hazırladı ve hazırlamayı sürdürüyor. Tasarımcı olarak ürünlerini paylaşmaya devam ediyor.